dlouhy[zavináč]bussinesloan [tečka] cz

Nic z toho u nás neuslyšíte!
Nejste pro nás zajímavý klient. Nepůjčili Vám v bance, také Vám nepůjčíme, Nemáte dostatečně vysoký čistý zisk. Je po Vás požadován ručitel. Je po Vás požadována zástava nemovitosti. Požadujeme po Vás zaplacení poplatků za sjednání úvěru. Musíte předkládat podnikatelský záměr. Předložte mnoho dokladů. ... atd.

Navíc Vám nabízíme:
Úroky jsou daňový náklad, snižujete si základ pro výpočet daní.
Rychlý úvěr, po předložení dokladů jsme schopni vyplatit částku za 24 hodin.
Minimální dokladovost - jde o doklady, které máte v dosahu, dodržujeme Vaše soukromí a vyžadujeme pouze nejnutnější informace.

Nebankovní produkty pro podnikatele jsou určeny všem živnostníkům, OSVČ, právnickým osobám - s.r.o., a.s., v.o.s. atd.).  Lze získat úvěr od 30.000,-- Kč do 250.000,-- Kč s dobou splatnosti od 12 do 60 měsíců. Konkrétní parametry úvěru budou uvedeny v poskytnuté nabídce. Tyto úvěry nejsou spotřebitelským úvěrem a nejsou vyřizovány v režimu zákona o spotřebitelském úvěru. 

V případě zájmu o některý z nabízených úvěrů vyplňte nezávaznou žádost, která se Vám otevře kliknutím na jeden ze čtverců dole na této stránce. Vše vyplňte pečlivě a pravdivě, abychom mohli Vaši žádost posoudit, sdělit Vám všechny potřebné informace a připravit základní smlouvu.

Podpis úvěru je vždy dle dohody s klientem a to buď v kanceláři v Uherském Hradišti nebo kdekoliv v České republice v místě, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Aktualizace Vašich údajů pro zasílání info e-mailů

Pokračujte vyplněním žádosti:

Akční nabídky emailem

Nechejte si zasílat akční nabídky, aktuální informace a upozornění pohodlně na svůj email.